Bay.t Entegre Bay.t Cep Modülü

Bay.t Entegre Cep Modülü

     Bayt Entegre Cep Modülü , Şirket Yöneticisi , Muhasebecisi veya Plasiyerleri şirket dışındaki iken Bay.t Entegre sisteminde bulunan hareketlerin Plasiyer veya Yönetici Bazında Cari Kartı , Stok Kartı , Kasa Kartı, Banka Kartı, ve bunlara ait Hareketleri görmesini  sağlayan bir Online Yazılımdır.İster Android , ister İOS (IPhone),ister Tablet , ister Masaüstü , Web Tarayıcının olduğu her elektronik ortamdan İşletme Hareketlerini görebilirsiniz.
Platform Bağımsızdır...

Özellikleri

1-) Bay.t Entegre Cep Modülü ile ,ister şirket içinde isterse şirket dışında internetin olduğu her yerde, tüm firmalarınızdaki Kart ve Hareketleri inceleyebilirsiniz

2-) Bay.t Entegre Cep Modülü ile , Plasiyerleriniz sadece kendine ait Cari Kartları ve Cari Hareketleri görebilmektedir.Hiç bir plasiyer , diğer Plasiyerin Cari Kartlarına ve Satış Hareketlerine erişemez.

3-) Bay.t Entegre Cep Modülü ile , Admin yetkisi olan kullanıcı (Yönetici,Müdür,SEO) , tüm Cari Kartlara ve Cari Kasa Banka Hareketlerine sınırsız bir şekilde erişebilir.Admin yetkisini Bay.t Entegre üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

4-) Bay.t Entegre Cep Modülünde Kullanıcı (Plasiyer) kısıtlaması yoktur.Tek bir Lisans ile sınırsız sayıda Plasiyer tanımlama imkanınız bulunmaktadır

5-) Bay.t Entegre Cep Modülünde Firma Sınırlaması yoktur.Bay.t Entegre üzerinde açmış olduğunuz tüm firmalara istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

6-) Bay.t Entegre Cep Modülü ile Plasiyerleriniz sahada ve Müşteri Ziyareti öncesinde Müşteriye ait Adres Telefon , Borç Alacak Bakiyesi , Son Hareket Tarihi , Son Hareket Tipi,Açık Hesap Limiti ve tüm Cari hareketlerine istediği anda erişebilir , böylece sürekli şirketi arayarak gideceği her Bayi veya Müşteri için ayrı ayrı bilgi almasına gerek kalmaz.

7-) Bay.t Entegre Cep Modülü ile Plasiyerleriniz Vadesi Gelmemiş alacaklarının 15 gün öncesine kadar görebilir ve bu Müşterileri ziyaret ederek ilgili tahsilatlarını yapabilir.

8-) Bay.t Entegre Cep Modülünde Plasiyer veya Admin , Kasa - Banka - Cari Hareketlerinde iki Tarih arasında filtreleme yaparak , verilen tarihler arasında yapılan Borç Alacak Toplamlarını ve Günlük İşlem Bakiyesini görebilir.Örneğin Günlük Kasa Tahsilatı 1250 TL , Kasa Ödemesi 750 TL , Günlük Kar-Zarar : +500 TL vb..Bu şekilde Plasiyerleriniz Günlük haftalık veya Aylık Tahsilat Tutarlarını anında görebilir.

9-) Bay.t Entegre Cep Modülünde Yönetici , Tarih ve Plasiyer Filtresi girerek , Plasiyerlerin Günlük Haftalık Aylık Tahsilat Tutarlarını görebilir ve böylece Plasiyerlerin Tahsilat Performanslarına anında ulaşabilir ,böylece Plasiyerlerinin performanslarını kontrol altında tutabilir.

10-) Bay.t Entegre Cep Modülünde raporlar menüsünden Anlık Kasa ve Banka toplamınızı TL , $ , € cinsinden ayrı ayrı görebilirsiniz.

11-) Bay.t Entegre Cep Modülünde raporlar menüsünden Tarih aralığı vererek Hareket Toplamlarınızın tümünü izleyebilirsiniz.Havale Alma,Kredi Kartı Tahsilat , Havale Gönderme Borç-Alacak Dekontu , Çek Tahsil , Ciro , Takas Teminat Tediye vs ... , Fatura Hareketlerini Alış-Satış-İade,Fiyat Farkı Perakende vs.. , Ödeme ve Tahsilat Toplamlarının tümünü toplu halde görebilme imkanınız bulunmaktadır.Online Demoya veya Modül Ekran Göüntülerine bakabilirsiniz.